ČERMOring

Možno to už niektorý z vás už zaregistrovali, ale ak nie tak dávam do pozornosti… V Ba Ružinove na Exnárovej ulici (vzadu na konci Ružinovskej ako sa točia električky) v areály bývalého autocvičiska vznikol zaujímavý projekt. Martin Čermo Čermák tam vybudoval maličký okruh, kde prebieha výučba detí jazdy na okruhu ako aj moto škola pre začiatočníkov na menších motorkách. Čiže ak sa niekto neznalý jazdy na motorke chce niečomu priučiť alebo chce niekto vyskúšať čo je to jazdiť na okruhu môže tam smelo zavítať. Rovnako je to aj výborné miesto na tréning techniky pre závodníkov. Po dohode aj zapožičajú minimotorky Yamaha PW 50 (adrenalínová jazda aj pre 100kg mackov, ťahajú parádne)

Okruh sme mali možnosť vyskúšať na vlastnej koži…trať je z väčšej časti liaty asfalt staršieho dáta, takže to je dosť rozbité, ani grip nie je nekonečný, ale dostatočný…keď sa povolia pružiny na podvozku, tak to celkom v pohode ide, kde tu je plátané novým asfaltom, niektoré časti doplnené betónom, ten je ryhovaný tak drží obstojne. Trať ma cca 450m nikde sa nejde dlhšie na plný plyn ako 3-4s, množstvo vracákov okolo nohy, pár rýchlejších zákrut a hlavne zákruta s prevýšením cca 1,2m ala Laguna Seca…

proste treba vyskúšať…keď sa trať trošku vyjazdí a nagumuje bude to paráda…vyskladať sa dá viacero variantov trate a jazdiť sa dá obidvomi smermi, chystá sa tam aj bufet :-) . Poplatok za celodenný tréning je 20 eur.
http://www.moto-cup.sk/ostatne/cermo-ring-bol-slavnostne-otvoreny/
https://www.facebook.com/cermoracing.sk?fref=ts

cermoring cistycermoring 1Na variante označenou červenou čiarou máme aktuálne najlepší čas 40,2 sekundy.

Hľadáme sponzora

Hľadáme ľudí a firmy čo by boli ochotný podporiť naše snaženie. Keďže nie len pretekáme, čo je mimoriadne finančne náročné, ale aj pracujeme na neustálom vývoji technológií pre 2T motory , čo je často krát ešte náročnejšie ako samotné preteky, tak potrebujeme partnera, ktorý by nám vedel pomôcť či už materiálne alebo finančne. Každá pomoc je vítaná.

Čo za to vieme ponúknuť? Reprezentovanie Vašej firmy umiestnením Vašich lôg na naše skútre. Nerpavidelný newsletter mailom všetkým našim partnerom s Vašou reklamou a informáciami o našom snažení. Možnosť zapožičania našich skútrov na Vaše akcie a hlavne vždy voľné miesto v našom depe na pretekoch pre Vás vrátane občerstvenia a dobrej nálady :-)

Kto by nás bol ochotný podporiť tak nás môže kontaktovať buď e-mailom: 50cm3@centrum.sk alebo scooterparts@centrum.sk alebo na telefónnom čísle 0907509757

Držte nám palce v Kecskeméte

Tento víkend sa uskutoční ďalší závod, tentokrát v Maďarskom Kecskeméte na veľmi rýchlej trati. Počasie sľubuje horúčavy a možno aj nejakú tú búrku.

Naša mierne oklieštená výprava (bohužiaľ bez Pavla “optika” Moravca, ktorému to nedovolili rodinné povinnosti a Peťa Zorkóczyho, ktorý mal menší úraz) vyráža na okruh už za pár hodín, tak nám držte palce, nech sa všetko vydarí a technika konečne vydrží celý víkend (a snáď aj celú sezónu 😀 )…

Ešte raz…DRŽTE NÁM PALCE !!! :-)